Serenay Sarıkaya’nın elbisesi olay oldu! ‘Adana Demirspor forması dururken bu hiç olmuş mu?’

Bir süredir müzisyen Mert Demir ile yaşadığı aşkla gündemde olan Serenay Sarıkaya, GQ’nun New York’ta düzenlediği davette boy gösterdi. Sarıkaya, Türkiye Yaratıcılık Ödülü’nü almak üzere ‘GQ Küresel Yaratıcılık Ödülleri’ gecesine katıldı.

31 yaşındaki güzel oyuncu, derin göğüs dekolteli siyah elbisesi ve dağınık saçlarıyla tüm bakışları üzerinde topladı.

TARZINA YORUM YAĞDI

Ünlü ismin Instagramda paylaşılan karelerine, sosyal medya kullanıcılarından yorum yağdı. Birçok sosyal medya kullanıcısı, Sarıkaya’nın tarzını beğenmediklerini dile getirdi:

– Kapalı kıyafet insanı daha asil gösteriyor bence.
– Aurası yok bu kadının…
– Yazın sıcaktan bayılmak üzereyken parkta gömleğini açan amcalar gibi olmuş!
– Serenay’ın acilen yeni bir stiliste ihtiyacı var. Son zamanlarda neredeyse her etkinlikte kötü giyiniyor ve bu utanç verici.
– Ne saçma bir dekolte…
– Hiç estetik görünmüyor maalesef.
– Adana Demirspor forması dururken bu hiç olmuş mu?
– Bence çok güzel olmuş.
– Harika görünüyor!

“MODADA İKONİK BİR İSİM OLDU”

Öte yandan GQ Türkiye, Yaratıcılık Ödülü’nün sahibinin Serenay Sarıkaya olduğunu şu sözlerle duyurmuştu:

Bir aktris olarak ilham veren yeteneğiyle yurt dışında en çok izlenen yapımlarda rol aldı, sayısız ödül kazandı. Oyunculuk kariyerinin yanı sıra farkındalık yaratan duruşuyla modada Türk ve uluslararası markaların ikonik ismi oldu. Alice Müzikali’nde 100 oyunluk başrolüyle içindeki sesi özgür bıraktı ve tiyatro sahnelerine taşıdı. Dünyanın ilham verici yıldızlarını küresel editörlerin değerlendirmeleriyle onurlandıran ve ödüllendiren GQ Global Creativity Awards gururla sunar… GQ Türkiye Yaratıcılık Ödülü’nün sahibi: Serenay Sarıkaya!

OY VERMEYE ADANA DEMİRSPOR FORMASIYLA GİTTİ

Serenay Sarıkaya, 31 Mart’ta yapılan yerel seçimlerde sandığa Adana Demirspor forması ile gitmişti. Oy kullanma işlemi sonrası basın mensuplarına konuşan Sarıkaya, “Bunu ‘Aile’ dizisinde bütün ekibe ismimizin yazılı olduğu şekilde hediye etmişlerdi. İlk defa bugün giydim” ifadelerini kullanmıştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir